boston-house

Poznaj naszą kadrę

 

alicja ang

Alicja

 

lektorka angielskiego z długoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka na wszystkich poziomach dzieci, młodzieży i dorosłych. Magister stosunków międzynarodowych w zakresie prawa międzynarodowego i licencjat filologii angielskiej wraz z blokiem metodycznym.

Ukończone liczne szkolenia metodyczne i  podnoszone kompetencje poprzez szkolenia.

Specjalizacje: angielski codzienny, Business English, angielski związany z polityką i ekonomią, angielski certyfikatowy FIRST, ADVANCED, IELTS. Zajmuje się też nauczniem polskiego obcokrajowców. W okresie rekrutacji zajmuje się kampanią reklamową Szkoły, przeprowadzaniem testów kwalifikacyjnych  i zapisami. Chętnie udziela wszystkich informacji dotyczących kursów.

 


 

marta

Marta

Doktor filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska z amerykanistyką filologiczną. Zafascynowana Hiszpanią, jej historią i kulturą. Szczególnie uwielbia niewielki zakątek tego kraju zwany Galicją, który miala okazję poznać bliżej dzięki wyjazdowi w ramach programu Erasmus. Od tego czasu jest częstym gościem tamtejszych stron. Kiedy ktoś zadaje jej pytanie dlaczego hiszpański a nie coś innego nie ma odpowiedzi. Hiszpania, hiszpański i Galicja to jej wielka pasja i miłość. Dodatkowo  w roku 2014 uzyskała również certyfikat IELTS z wynikiem Band 7.5. 

 

 


 

Justyna lektorka francuskiego

Justyna

 

Lektorka francuskiego i niemieckiego z kwalifikacjami magistra po filologii germańskiej z językiem francuskim i fakultetem angielskiego.  Przemiła i ciepła osoba z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy uwielbiają mieć z nią zajęcia.  Uczy również języka angielskiego i chętnie dzieli się swoją wiedzą również w tym zakresie. 

 

 

 

 


 

Natalia

Natalia

 

lektorka języka włoskiego, magister filologii włoskiej. Lektorka z doświadczeniem w nauczaniu grup dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć i punktualna.

 

 

 

 


 

galina

Galina

 

lektorka rosyjskiego - Native speaker. Pochodzi z centralnej Rosji tam spędziła większą część swojego życia. W Rosji ukończyła Instytut Pedagogiczny na kierunku j. rosyjski i literatura oraz Średnią Szkolę Muzyczną na kierunkach fortepianu i teorii muzyki. Pracowala jako nauczycielka, przewodniczka grup turystycznych po ciekawych miejscach, związanych z życiem znanych rosyjskich pisarzy: Turgieniewa I Tołstoja. Pracowała jako nauczyciel wykładowca oraz lektor j. rosyjskiego. Lubi poznawać nowych ludzi I ciągle szuka nowych metod nauczania j. rosyjskiego.

 

 


 

 joanna

Joanna

Lektorka języka angielskiego,prowadząca zajęcia z dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania m.in. FIRST, ADVANCED, IELTS, Business English. Ponadto praktyk biznesu i trenerka komunikacji interkulturowej. Specjalizuje się w Business English. Absolwentka amerykańskiej Clark University na kierunku Business Management - Master of Science in Professional Communication. Posiada tytuł MBA w zakresie Managerial Communication. Osoba komunikatywna i pełna energii.

 

 


 

 

 ewa biuro

Ewa

obsługuje biuro Szkoły, zapisuje nowych kursantów, przeprowadza testy kwalifikacyjne, udziela podstawowych informacji dotyczących kursów.

 

 

 

 


 

 laura

Laura

Obsługuje biuro, przeprowadza testy kwalifikacyjne, zapisuje nowych kursantów. Jest studentką trzeciego roku anglistyki i interesują ją podróże i języki obce: hiszpański i włoski.

 

 

 

  


 pawel lay 16

Paweł

Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego. Ukończył lingwistykę dla biznesu na wydziale filologicznym w języku hiszpańskim. Aktualnie kończy magisterskie studia Business Management w języku angielskim na wydziale zarządzania. Posiada certyfikat C2 z angielskiego i B2 z hiszpańskiego. Ma doświadczenie w nauczaniu grup młodzieży i dorosłych, pełny energii i zapału do pracy.

Top